Kuchyňa

Kde trávite doma najviac času? Ak ste muž, vaša odpoveď je pravdepodobne „obývačka“. Ak ste žena, asi odpoviete, že v kuchyni. Potvrdzujete tým, že láska naozaj prechádza cez žalúdok. Ale ak láska ženy k mužovi ide cez žalúdok, láska muža k žene by mala ísť cez kuchyňu. V ktorej mu pripravuje jeho obľúbené pokrmy. Páni, doprajte svojej manželke tú najlepšiu kuchyňu, aby sa v nej dobre cítila a rada pre vás varila!

Ak máte v úmysle komplet zmeniť kuchyňu vo vašom byte, nemalo by to byť úplné prekvapenie pre vašu polovičku. Koľko času v kuchyni trávite vy? Skutočne si myslíte, že viete, ako by mala vyzerať ideálna kuchyňa podľa vašej manželky? Nemali by ste radšej plánovanie kuchyne robiť spolu? Vyberiete skrinky s najlepším rozložením políc a šuplíkov, ideálne ich rozvrhnete do pôdorysu kuchyne, spolu zvolíte, ktoré spotrebiče kam budú najlepšie pasovať. A vaša polovička si celkom iste rada vyberie, aký farebný odtieň a vzor budú mať bočné steny skriniek, dvierka, sokle aj pracovná dosky. Praktický 3D návrhár vám potom ukáže, ako bude celá kuchyňa po dokončení vyzerať. Zmeny skriniek, ich rozloženie alebo aj farbu stien či vzor dlaždíc urobíte ešte skôr, ako bude treba niečo búrať a prerábať.

kuchyňa na mieru Pn 230

Preč sú tie časy, kedy ste si mohli v predajni nábytku vybrať zo štyroch zostáv kuchynských liniek a nanajvýš si ju doma pretapetovať. Súčasný kuchynský nábytok je oveľa variabilnejší, než si teraz dokážete predstaviť. Nie len, že môžete mať výšku skriniek v kuchyni podľa výšky svojej postavy, že si vyberiete z rôznych farieb alebo vzorov podľa svojej povahy. K dispozícii máte rôzne rozmery a veľkosti skriniek s poličkami, šuplíkami, rôzne delenými dvierkami s rôznymi spôsobmi otvárania. Nechýba vnútorné osvetlenie či doplnkový program na prehľadné uloženie tanierov, pohárov, príborov, kuchynského náradia či zabudovaných malých spotrebičov.

Dnes si svoju kuchyňu naplánujete a zostavíte naozaj podľa svojich predstáv.

Tags:

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.