Noste si televíziu vždy so sebou

Pozeranie televízie dnes nadobudlo iný rozmer. Už nejde o každodenné stretnutia celej rodiny večer pri televízore. Takmer polovica mladých si k televízii nesadá. Nástupom moderných technológií sa totiž v tejto oblasti udomácnil trend, ktorý je oveľa pohodlnejší. Nemusíte si obľúbený seriál pozerať doma pri televízore, môžete tak urobiť kedykoľvek a kdekoľvek. Medzi vychytávky, vďaka ktorým to dosiahnete, patrí jednoznačne aplikácia Swan Go.

Vďaka digitálnej televízii, ktorú ponúka spoločnosť SWAN, si programy môžete prezerať s vyššou kvalitou, lepším zvukom a, čo je pre filmových fajnšmekrov najdôležitejšie, táto digitálna televízia so sebou nesie množstvo výhod, ako je zastavenie programu, archív či nahrávanie. Takéto výhody si môžete užiť aj vy, a to bez toho, aby ste museli sedieť doma za televízorom.

Obľúbený program kedykoľvek a kdekoľvek

Televíziu si môžete jednoducho „nosiť“ stále so sebou. Kedykoľvek tak máte k dispozícii aj program jednotlivých TV staníc a ich 7-dňový archív. Dokonca, ak máte naplánovanú niekoľkodňovú lyžovačku v zahraničí, nemusíte sa obávať, že si v televízii nepozriete obľúbené vianočné rozprávky alebo film, na ktorý sa tešíte už mesiace. Mobilnú aplikáciu Swan Go môžete mať už dnes v mobile aj vy.

Staršia generácia tieto vymoženosti nechápe, lepšie povedané, nerozumie tomu, prečo si niekto nenájde čas a nesadne si jednoducho k telke, aby si pozrel svoj obľúbený program.

Áno, je to jednoduchšia cesta, no pri každodennom zhone, povinnostiach, ktoré azda každý má, sa väčšina teší každej vychytávke, ktorá ušetrí čas. A môže si svoj seriál či film pozrieť v práci alebo cestou domov.

Televíziu sledujete až na 3 rôznych zariadeniach

Ak začnete program pozerať v mobile, doma si ho môžete pokojne dopozerať aj na tablete či inom zariadení. Swan Go aplikácia totiž ponúka možnosť pridať si až 3 rôzne zariadenia, cez ktoré si televízny program môžete prezerať. Swan Go je možné prehrať na mobiloch a tabletoch, ktoré majú operačný systém Android, iOS a Windows mobile. Ide o aplikáciu, ktorú si môžete objednať na stránkach spoločnosti SWAN. Za mesačný poplatok si užívate výhody, ktoré ponúka. A nie je ich málo.

Zastaviť, dopozerať, pretočiť

Váš program si nielenže môžete pozrieť mimo vysielacieho času, teda ak ste ho nestihli napríklad večer, môžete si ho pokojne zastaviť a dopozerať inokedy alebo si zaujímavé momenty z napínavého filmu či športového prenosu môžete posunúť naspäť a vychutnať si ich ešte raz.

Aplikácia pre všetkých, aj tých náročnejších

Reakcie na túto aplikáciu s televíziou v mobile sú zväčša pozitívne a mnohí sa tejto apke potešili. Študenti si môžu pozrieť rozpozeraný seriál kedykoľvek počas dňa, tí, ktorí chodia do práce, si film, ktorý nestihli v telke, môžu pozrieť napríklad cestou z práce či počas obedňajšej prestávky. Jednoduchá aplikácia, ktorá je navyše prehľadná, nemôže chýbať ani vo vašom mobile.

Ani tí najnáročnejší sa nemusia obávať, že by si z ponuky programov nevybrali. Aplikácia totiž ponúka prehľad až 31 kanálov, takže svoj seriál či film si medzi nimi isto nájdete. Spoločnosť ponúka rôzne akcie, pričom aktuálne sa po stiahnutí aplikácie môžete tešiť na archív úplne zdarma.

Pripojenie na internet musí byť

Na to, aby ste si mohli užívať všetky výhody Swan Go, musíte byť pripojení na internet. Dáta či Wi-Fi pripojenie je nutnosťou, keďže sledovanie televízie prebieha online. To by nemal byť problém, veď dnes sa už takmer vo všetkých podnikoch či reštauráciách môžete pripojiť na Wi-Fi, no a väčšina z nás siaha po dátach, ktoré sú súčasťou takmer každého balíčka operátorov. To, či budete sledovať televíziu v mobile cez Wi-Fi alebo prostredníctvom dát, si určujete sami. Niekto si totiž nechce touto apkou spotrebovať všetky dáta a môže si teda nastaviť prehrávanie len cez Wi-Fi pripojenie.

Klientska zóna, kde nájdete všetko potrebné

Všetko potrebné nájdete v danej aplikácii. No k dispozícii máte aj swango.sk, vašu klientsku zónu, kde sa nachádzajú všetky zariadenia, ktoré si môžete odoberať alebo pridávať .Na tomto mieste si tiež môžete obnovovať vaše prihlasovacie heslá.

Neustále inovácie

Aplikácia je už nejaký čas v obehu a stiahlo si ju množstvo ľudí. Spoločnosť SWAN však nezaostáva a neustále túto vychytávku zlepšuje a inovuje. Často prichádza aj s benefitmi či bonusmi, ktoré k aplikácii môžete mať. Je preto dobré, ak sledujete aj tieto novinky. Na mnohých vylepšeniach SWAN pracuje, jedným z nich je dopozeranie si rozpozeraného seriálu v mobile aj v televízii. No zatiaľ na tento „problém“ existuje riešenie. Je ním služba Chromecast, ktorá umožňuje stream videa priamo do televízie. Väčšia obrazovka tak ponúka ešte krajší zážitok z pozerania.

Swan Go je aplikácia, ktorá je vhodná nielen pre tých, ktorí denne nestíhajú, ale aj pre tých, ktorí si chcú obľúbený program pozrieť napríklad aj na lyžovačke v zahraničí. Taká niekoľkodňová dovolenka vám vytiahne nejaké financie z peňaženky, no určite nie zážitok zo sledovania televízie. Ten si doprajete práve vďaka televízii v mobile.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.