Užitečné dárky – Cestovní potřeby

Tentoraz sa budeme venovať spamu v českom jazyku. Aj oni sú dôkazom blízkej jazykovej príbuznosti českého a slovenského jazyka. České firmy sa snažia získať aj slovenských zákazníkov a najmä ich peniaze 😉


Tento raz sa zameriava spam na ľudí, čo veľa cestujú alebo na tých, ktorých rodinní príslušníci a priatelia cestujú. A ponúknuť im kúpu darčekov a cestovných potrieb zároveň. Čo teda pre nás majú, čo nám chcú pomocou spamu predať:

 

Hledáte vhodný dárek? Kupte užitečné dárky www.cestovnipotreby.cz

Nepřeje-li si zasílat naše obchodní sdělení, odpovězte prosím na tento email „NEZASÍLAT“. Děkujeme.

Koniec spamu.

Nechápem, prečo by som mal niekomu písať a odhlasovať sa, keď som sa im neprosil a o žiadnu ponuku nežiadal. Nie, že by som nikam necestoval, ale svoje cestovné potreby mám v poriadku, pripravené kedykoľvek vyraziť a hlavne, takéto veci si nekupujem bez toho, aby som si ich vyskúšal, chytil do ruky a zistil tak ich kvalitu a predpokladanú životnosť.

Nemám záujem o nekvalitné šmejdy, ktoré vyzerajú dobre len na fotografii. A od firiem, ktoré sa snažia ma presvedčiť spamom už nekupujem vôbec, Ich manažér pre marketing by si mal uvedomiť, že takýchto spamerov je veľa a každá spamujúca firma spadne do rovnakého vreca, ako ostatní šmejdi.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.