Zdochni!

Nie, nebojte sa! Nezačal som byť na vás, svojich čitateľov vulgárny. Ani mi nikto neublížil. To len reprodukujem predmet mailu, ktorým sa začínajú spamy, ktorých lavína zachvátila moje mailové schránky dnes nadránom. Keď som uvidel predmet a odosielateľa menom „Vojtech Feldi“, tak si hovorím, koho som a čím tak naštval? Nakoniec ničím, aspoň nie je, ale ten príbeh sa stále opakuje, tak vám prinášam celé znenie spamu, aby ste sa nenechali nachytať.


Samozrejme, že odosielateľ sa mení, od exotických mien ako Juliana Cardelis alebo Jolana Chlebian až po našské Pavol Cepp či Dalibor Horniak. Možno majú vyvolať dojem, že sa s odosielateľom poznáte, možno ste boli spolu na pive alebo na horách a teraz vám píše. A začína tak zhurta.

Tak tu je obsah spamu:

Zdochni! - To je všetko čo na mňa kričal ten teploš z audi
v centre, pretože vraj on mal prednosť na križovatke.
Samozrejme predná časť môjho auta je v prdeli a on mal
len dva škrabance, ako mám teraz dokázať, že ja mám pravdu?
Reval na mňa, potom odišiel, dnes už to tak chodí.

http://carcam2014-sk.com/

Nie, že by som chcel robiť reklamu, ale faktom je,
že hneď po incidente som si kúpil takú vecičku:

- zaznamenáva všetko po ceste a to v HD kvalite
- má funkciu detekcie pohybu aj keď stojí v jednom mieste
- je perfektný aj proti krádeži a rozbitiu
- nahráva aj v noci
- funguje z batérie aj zo zapaľovača
- môžem nahrať trebárs aj celú dovolenku

http://carcam2014-sk.com/

Ver mi, aj ja nenávidím tieto obežníky, ale teraz Ti
predsa hovorím, pošli to ďalej, keď už so mnou naložili
tak v prdeli, tak aspoň nech sa ostatní učia z môjho prípadu!


Ahoj
Dalibor HorniakToľko emotívny príbeh, ktorý v nás má vyvolať neodolateľnú a najmä neodkladnú túžbu kliknúť si na ich adresu a kúpiť si od nich obyčajnú kameru na čelné sklo do osobného auta, ktorá nám má pomôcť v prípade nehody alebo problému na ceste. Aj by pomohla, keby. Keby na Slovensku nefungovalo súdnictvo tak, že súd môže rozhodnúť, či ponúkaný dôkaz príjme alebo odmietne! Tak načo je vám nahrávka, keď ju zverejniť nemôžete, lebo by ste poškodili povesť nejakého gaunera, ale ani na súde vám nepomôže, darmo všetci vidia, že nie vy ste spôsobili problém.

Nápis na kamere používa font, ktorý nápadne používa písmo renomovanej firmy Canon na ich prístrojoch vysokej kvality. Že by náhoda? Dodávatelia tohto čínskeho výrobku, ktorý dnes kúpite aj za menej, ako polovicu inzerovanej cene po zľave, zrejme skúšajú, či sa potenciálny zákazník nechá nachytať na takúto podobnosť.

Okrem drobného zavádzania v spame, že si nahráte aj celú dovolenku, lebo kapacita je obmedzená veľkosťou SD karty a na celú cestu z dovolenky by vám nestačila ani hrsť 32 GB SD kariet, treba povedať aj to, že batéria vydrží nahrávať tak dve hodiny.

A odkiaľ to všetko viem? Pretože takúto kameru som si kúpil už pred tromi rokmi a používam ju na nahrávanie svojich ciest a zaznamenávanie rôznych príhod. Od nedania prednosti až po zver na cestách. Preto ma pobavilo, keď som tento spam obdržal dnes asi dvanásťkrát.

Ak vás táto kamera zaujíma, vedzte, že sa dá kúpiť lacnejšie a nemusíte si ju objednávať z Číny. Predáva ju dosť predajcov, ktorí vám vystavia nie len pokladničný doklad ale aj záručný list.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.