Slovaktual okná – akcia

Tiež máte pocit, že je v decembri na okná trochu pozde? Teda na ich výmenu. „123plastoveokna.sk <interspire@interspire.sk>“ si to zrejme nemyslia a tak vás bombardujú svojou ponukou. Plastové okná sú skvelý kšeft, neustále rastúce ceny energií nútia ľudí v domoch aj bytových domoch premýšľať o výmene starých drevených okien za nové, a plastové okná sú jednou z možností, popri drevených klasických aj euroknách.


Takže to stojí aj za nejaký spam. Napríklad takýto:

 

Nezobrazil sa vám e-mail správne ? Nenačítalo vám grafiku ? Kliknite SEM

Adresovane: info@domena.sk. Toto obchodne oznamenie (newsletter) bolo zaslane na zaklade registracie na niektorom z nasich webov (forum.pohlad.sk alebo games.pohlad.sk), kde registraciou suhlasite s prijmanim newsletteru, resp. obchodneho oznamenia. Odhlasenie mozete uskutocnit prihlasenim sa na uvedene weby s prislusnym loginom a heslom, alebo priamo kliknutim na tento link: Unsubscribe me from this list. Ak ste zabudli prihlasovacie udaje alebo bol vas mail zneuzity napiste na admin@pohlad.sk. V pripade ze vas sprava obtazovala, vopred sa ospravedlnujeme.

 

Sklerózou zatiaľ netrpím, no silne pochybujem, že som adresu, na ktorú tento spam prišiel, zadával na niektorom z uvedených webov. A túto som nedával nikde, ako na web pre posielanie dopytov. Takže ju možno niekto odtiaľ „získal“. Rozhodne nemienim klikaním na odhlasovanie dávať niekomu najavo, že táto adresa je funkčná. A z neviditeľného obrázka s personifikovaným kódom príjemcu spamu som tiež tieto informácie odstránil. Takže pozdravujem interspire.sk

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.