Akcia 4+1

Síce netuším, čoho 4+1 dostanem, ale odosielateľ mailu sa prezentuje ako „Buďte zdravší ad@startbing.com“ a asi dúfa, že si každý príjemca tento spam aspoň prečíta. Však kto by už nechcel byť zdravší, však? Azda len ten, kto zdravo žije, zdravý je a nepotrebuje všelijaké sr@cky na to, aby bol zdravý aj naďalej.

Takže o čo ide v tomto spame?

 


Akcia 4+1

O 1 kocku viac zdravia!

Teraz ku každému štvrtému balíku dávame jeden balík zdarma! Neváhajte, objednajte hneď! Buďte zdravší o jednu kocku navyše!

Ďalej, aby som mal(a) viac chuti do života »

Ak nemienite dostávať ďalšie e-maily tu sa môžete odhlásiť.

 

Mám pocit, že o život. Pretože keby môj starý otec videl tú slečnu takto mu pobehovať v láne ovsa, bol by ju pretiahol. Poriadne hrčavou palicou. Po chrbte. A potom by jej už žiadne tablety, ani 4+1, nepomohli.

Autori spamov by mali trochu uvažovať. Či všetci žijú v megapolisoch a myslia si, že ľudia už načisto otupeli? A keď im ukážu obrázok za veľké peniaze vyrehotanej dievčiny, vo photoshope vsadenej do lánu obilia, že to navodí asociáciu zdravia? Zdravie prináša fyzická aktivita, aj práca na poli, nie pobehovanie medzi klasmi.

Ale tí ľudia, čo si myslia, že k dlhodobému cieľu vedú skratky, rovnako ako ku zdraviu vedie požieranie tabletiek, miesto poriadnej zdravej stravy, tak si nezaslúžia nič iné, len platiť takýmto „obchodníkom“.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.