Vitamín C prirodzeným spôsobom

Potrebujete doplniť vitamín C? Každý Slovák vie, že najlepším zdrojom vitamínu C je kyslá kapusta a nie len po „opici“. Prípadne jablká, ktorá sa urodia všade na Slovensku. No ale reklama v televízii sa nás snaží presvedčiť, že sme tu niekoľko storočí žili v hlbokom omyle a najlepším zdrojom vitamínu C sú džúsy z pomarančového koncentrátu! Ale to nie je všetko.


Teraz sa k nim pridáva aj internetový spam, podľa ktorého neprežijeme, keď si nedoplníme našu stravu zázračnými tabletkami. Neveríte? Tu je jeden taký spam:

 

Posilnenie imunitného systému so šťavou z pšeničnej trávy!
šťava z pšeničnej trávy Je čas jesennej detoxikácie!

Najúčinnejšou aktívnou zložkou šťavy z pšeničnej trávy je chlorofyl: využíva sa pre silné antioxidačné a detoxikačné účinky.

Denné doplnenie vitamínov

Okrem vitamínu C obsahuje vitamíny B2, E, železo, horčík, draslík, vápnik, zinok a ostatné minerálne látky, stopové prvky, nevyhnutné pre náš organizmus.

L’udia citlivý na glutén to môžu takisto užívať!

Zaujímajú ma podrobnosti »

Neprosím si ďalšie listy!

Koniec spamu.

A keďže tabletky sa niekomu ťažko prehĺtajú, ponúkajú nám šťavu! Z obilnej trávy! Nechce sa mi veriť, že na takú blbosť niekto skočí a objedná si. Pre istotu som ale zo spamu odstránil všetky odkazy a nechal len obrázky.

Veď ľudia, ktorí jedia pestrú a zdravú stravu, nehlcú instantné polievky s glutamátom ani bagety s akožeMajonézou na benzínke a podobné hovadiny nemôžu mať problém s vitamínmi. Jediný, kto tu má problém, je odosielateľ spamu, „Denné doplnenie vitamínov, ad@arenabonus.com“ a síce, že mu chýbajú peniaze, tak spamuje internet, aby zarobil. Najlepšie na hlúpych ľuďoch.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.