Závodné stravovanie ako v dobrej reštaurácii

Jesť musíme nielen doma, ale aj v práci. Pravidelný prísun energie a živín zaistí nielen dobrý pracovný výkon, ale aj našu pohodu a zdravie. Ak si nechceme svoje jedlo pripravovať doma a nosiť do práce, musíme sa spoľahnúť na systém závodného stravovania. A to ako pracovníci v administratíve, tak vo výrobe.

Pamätám sa, ako som začiatkom deväťdesiatych rokov na stáži v Mnichove obdivoval vo firmách tamojší systém závodných reštaurácií. Výber zo skvelých jedál za veľmi dobrú cenu a prostredie ako v reštaurácii priamo v areáli výrobných podnikov ostro kontrastoval s našimi závodnými jedálňami ponúkajúce jedno alebo dve jedlá denne v prostredí skôr ako zo starých filmov.

Dnes u nás už závodné jedálne nie sú povinnou súčasťou podnikov, ale služby stravovania poskytujú špecializované firmy. Závodné stravovania ponúka nielen jedla lacné, ale aj chutné a zdravé. Spoločnosti ponúkajú partnerom prípravu a distribúciu hotových jedál, chladených jedál a hlboko zmrazených jedál, čím pokrývajú všetky možnosti, ako zabezpečiť jedlá pre zamestnancov. Okrem toho tiež prevádzkujú kantíny s predajom potravín, ak niekto v práci nemá chuť na varené jedlo.

zemiaky

Samozrejmým vyústením týchto služieb je ponuka kompletných cateringových služieb pre súkromné aj firemné večierky, oslavy narodenín i rôzne párty. Catering vhodne doplní obchodnú prezentáciu, na vás zostáva príprava rokovaní s partnermi, o ich pohodlie sa postará dodávateľ.

Vybrané služby potom oceníte v reštaurácii, ktorá je k dispozícii ako pre podnikové, tak súkromné akcie spokojných klientov. Kvalitné služby sú dnes samozrejmosťou aj u nás, už ich nemusíme obdivovať len na zahraničných stážach.

Tags:
One Comment

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.