Krabičkové diéty nahradia kantínu

Základom zdravého chudnutia a následného udržanie optimálnej hmotnosti je správne vyvážená strava s dostatkom energie. Chudnutie s malým množstvom jedla nie je zdravé, dochádza pri ňom k úbytku svalstva a k celkovej únave a následne sa dostavuje jo-jo efekt. Pokiaľ vo vašej závodnej kantíne alebo obľúbenej obedovej reštaurácii nemajú porozumenie pre optimálnu výživu a chuť jedla, využite dovoz jedál, objednajte si krabičkovou diétu.

Univerzálne jedlo neexistuje. Preto každý záujemca najprv dostane kontakt na výživového špecialistu vo svojom okolí, ktorý zhodnotí súčasný zdravotný stav, výšku, hmotnosť aj pracovné vyťaženie záujemcov a podľa jeho potrieb zostaví návrh na zdravé stravovanie. Následne sa môžete tešiť každý pracovný deň na šesť porcií správne vyváženého jedla, ktoré bude čerstvé doručené k dverám vášho bytu alebo pracoviska.

Krabičková diéta vám dovolí absolvovať svoj chudnúci program aj keď nemáte doma čas variť si jedlo na nasledujúci deň do práce. Zdravý obed alebo večeru budete mať tak stále pri sebe bez ohľadu na kulinárske zvyklosti vašej závodnej jedálne. Nezáleží na tom, či pracujete v kancelárii alebo vo výrobnej prevádzke, diéta v krabičke vám pomôže upraviť svoje zdravie a udržať si ho. A ak snáď potrebujete na pár dní prerušiť tento program, po včasnom nahlásení sa vám posunie o ďalšie dni.

Zdravé stravovanie je dostupné ako pre ženy v kancelárii, tak pre mužov aktívne športujúcich, pre každého podľa jeho bežného energetického výdaja. A ak existujú potraviny, ktoré vám nechutia, bude váš zdravý jedálniček pre krabičkovú diétu upravený tak, aby vám jedlá stále chutili. S týmto programom sa nemusíte báť, že nedostanete dosť energie podľa vášho zamestnania alebo športových aktivít. Počnúc raňajkami cez desiatu až na obed a olovrant aj večeru máte dosť jedla na celý deň. Dopĺňa ju druhá večera, keď ste dlho hore, táto slúži aj ako ďalšie jedlo cez deň, keď dostane náhle hlad. S krabičkovou diétou nemusíte hľadať nič „malého pod zub“. Všetko potrebné dostanete včas úhľadne pripravené a zabalené pre vaše zdravie i dobrú náladu.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.