Návrh a realizácia záhrady vašich snov

Dostavali ste dom a potrebujete teraz tiež nejako zvelebiť záhradu? „Zdobia“ okolie vášho domu nezastrihávané kríky, trávnik s mnohými holými miestami a stromy, ktoré už dávno neprodukujú dobré ovocie? Potom je zrejme čas na oslovenie záhradníckej firmy. Radi vám zhotovíme projekt vašej novej záhrady a postaráme sa o realizáciu záhrady za prijateľnú cenu. Vašu vysnívanú záhradu tak môžete mať hotovú v priebehu niekoľkých týždňov alebo dní, v závislosti na upravovanej ploche.

K vytvoreniu záhrady podľa vášho želania sú veľmi často potrebné aj rôzne terénne úpravy. Pre ich prevedenie si nemusíte pozývať žiadnu špeciálnu firmu zameriavajúcu sa na zemné práce. Naša firma ponúka realizáciu záhrad vrátane všetkých prípravných prác, medzi ktoré pochopiteľne patrí aj úprava terénu. V tejto fáze je tiež realizovaný prípadný rozvod vody pre zavlažovacie systémy. Dobre v túto chvíľu zvážte, či chcete neustále po záhrade pobehovať s krhlou, alebo si ju necháte zalievať automatickým systémom. Neskoršia inštalácia zavlažovania by znamenala rozrušenie poprípadne rozrytie časti záhrady a ďalší čas na jej opätovné zregenerovanie.

Prajete si výsadbu stromčekov? Snívate o záhradnom jazierku, terase či skalke? Všetko je dopredu splnené

Naším cieľom sú spokojní zákazníci, ktorí sa vo vytvorenej záhrade budú cítiť naozaj dobre. Všetky realizovateľné priania ohľadom druhov vysadených stromčekov, skaliek s najrôznejšími druhmi rastlín či záhradných jazierok tak už vopred považujte za splnené. Stačí nám povedať všetky vaše priania, ktoré vezmeme do úvahy už pri návrhu projektu záhrady a po vašom schválení všetko podľa plánu realizujeme. Všetko je zakončené výsevom trávnika a prípadnou pravidelnou údržbou.

Na žiadnej záhrade by rozhodne nemali chýbať tiež zatrávnenej plochy. Pochopiteľne teda založenie záhrady zakončujeme výsevom trávnika alebo položením trávneho koberca. Ďalej sa vám môžeme postarať o jeho pravidelné kosenie a prípadnú ďalšiu úpravu záhrady. Ponúkame prierez stromov, kríkov a ďalšiu úpravu zelene.

Tags:

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.