Párty stany do záhrady

Ak organizujete pravidelné alebo sporadické akcie na záhrade, máte na výber z dvoch možností, ako sa postarať o pohodlie svojich hostí, priateľov a príbuzných. Ak vynecháme tú základnú voľbu, že ich necháte sedieť na dekách pod holým nebom alebo pod stromom. Môžete postaviť altánok alebo zastrešiť terasu pergolou z dreva. Alebo si zaobstaráte niektorý z typov záhradných párty stanov. Každá voľba má svoje klady.

Pekný drevený altánok rozhodne stojí za úvahu, ale keď opomenieme jeho celkovú cenu a náročnosť údržby dreva, tak ak ho raz postavíte, už nemáte možnosť zmeniť jeho polohu. Dispozícia záhrady je tým raz daná a aj počet ľudí, ktorí sa do neho pohodlne zmestia.

Záhradné altánky prenosné

Záhradný altánok s možnosťou voľby jeho umiestnenie vám dovolí zakaždým zvoliť optimálne miesto. Iné pre partiu ľudí s malými deťmi, iné pre stretnutie klubu šachistov. Pre jeho inštaláciu nie je potreba stavebných úprav ani zabetónovanie časti záhrady. Celý rok ju môžete bez obmedzení užívať, kosiť trávu alebo hrať na trávniku futbal. A keď sa priblíži termín oslavy alebo posedenie s priateľmi, postavíte záhradný altánok a môžete sa začať baviť.

Párty stan i pre hobby

Výhodou záhradného párty stanu nie je len to, že si vyberiete aktuálne najvhodnejšie miesto v záhrade a po oslave ho zase zložíte a odložíte v kôlni alebo pivnici. Jeho skladnosť a prenosnosť oceníte aj pri svojom hobby. Či už jazdíte s deťmi na cyklokrosové preteky alebo na modelárske akcie, záhradné párty stany tam majú všetky tímy. Poskytujú zázemie, tieň i ochranu pred dažďom a vetrom.

Záhradné stany využijete nielen na svojej záhrade. Vezmite si ich na dovolenku, využite ich pri svojom hobby, spolu so susedmi dokážete postaviť „záhradné mestečko“ keď organizujete veľkú akciu. A pri nepriazni počasia nemusí stáť vonku. Všetko zložíte a bezpečné uskladníte, aby bolo pripravené, kedykoľvek budete záhradné párty stan opäť potrebovať.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.