Žalúzie chránia váš byt

Najlepším spôsobom, ako ušetriť v lete za klimatizáciu je nedovoliť vzduchu v byte, aby sa ohrial. A najlepším spôsobom, ako zabrániť prehrievaniu bytov je nedovoliť slnku, aby svietilo cez okná dovnútra. K tomu slúži tieniaca technika a v týchto horúcich dňoch je úplne najlepšie, keď zatiahnete vonkajšie žalúzie a udržíte vnútri príjemnú klímu, v ktorej môžete odpočívať po náročnom dni v práci.

Stačí kontaktovať dodávateľa a už onedlho bude váš byt mať vonkajšie žalúzie s veľmi dlhou životnosťou, spoľahlivou funkčnosťou a za atraktívnu cenu. Lamely žalúzií sú vyrábané z hliníkového profilu, ktorý nepodlieha korózii. Nastavovanie sklonu žalúzií alebo ich úplné vytiahnutie je vždy ovládané zvnútra priestoru, ktorý je chránený proti slnku. Pre väčšie pohodlie je možné vybaviť vonkajšie žalúzie elektrickým pohonom namiesto ovládania kľukou. Motorové ovládanie je tiež určené pre riadenie žalúzií o väčšej ploche.

zaluzie

Aktuálne horúčavy sužujú celú republiku, vonkajšie žalúzie vás zbavia nepohodlia pri práci v kancelárii alebo odpočinku doma. Spolu so snímačmi vnútornej teploty v miestnosti a intenzity slnečného svitu mimo budovy vám odpadne starosť včas zatieniť alebo vytiahnuť žalúzie, motorový pohon sa o všetko postará. Dokonca aj v čase vašej neprítomnosti. Bezpečnosť okien i žalúzií chráni snímač sily vetra, ktorý v prípade nutnosti žalúzie vytiahne a chráni ich tak pred poškodením silným vetrom.

Na rozdiel od vertikálnych žalúzií alebo interiérových tienení pôsobia vonkajšie žalúzie priamo tam, kde teplo vniká do miestností. Tým bráni prílišnému ohrevu vzduchu aj stien a nábytku v objekte a vy si užívate príjemnej klímy bez ohľadu na to, ako silno svieti slnko vonku. Dodávkou od firmy s rokmi skúseností z výroby a montáže tieniacej techniky získavate záruku vysokej kvality a spoľahlivosti vonkajších žalúzií pre váš byt.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.