Problémy s hlukom môžete odstrániť pomerne jednoducho

akustikaKlepanie rezňov, vysávanie, vŕtanie a dupotanie – aj takéto nepríjemnosti postihujú dennodenne majiteľov bytov v panelákoch. Aj vy máte pocit, že počujete každý zvuk od susedov? Skúste ho odstrániť tak, že si najmete firmu, ktorá vám zabezpečí odhlučnenie vašej domácnosti. Ak sa chcete vyhnúť stretom so susedmi a nemáte v pláne každú chvíľu vyvolávať na políciu, bude pre vás táto možnosť najvýhodnejšia.

Firma Potichu

Na Slovensku už od roku 2011 pôsobí firma, ktorá sa združuje pod názvom Potichu. Združujú len tých najlepších zamestnancov, ktorí si vedia svoju prácu odviesť na 100%. V poslednej dobe sa stretávajú s odhlučnením bytových jednotiek v novostavbách. Ľudia myslia dopredu a chcú sa vyhnúť takýmto nepríjemnostiach, ktoré by im v neskoršom období mohli narobiť zbytočné problémy.

Firma Potichu používa zvukovo izolačné dosky Wolf Phonestar TRI, ktoré patria k najúčinnejším zvukovo izolačným doskám. Táto izolácia je zložená z vrstiev papierového kartónu a jemného kremičitého piesku. Veľkou výhodou tejto izolácie je jej vysoká účinnosť.

Problémy s hlukom vyriešite pomerne jednoducho. Stačí sa dohodnúť na termíne s firmou Potichu, ktorá vám okrem kvalitnej izolácie dokáže zabezpečiť aj vyriešenie problémov s priestorovou akustikou.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.