Potrebujete skrášliť svoju kuchyňu? Zoznámte sa s novinkami od Tescomy

tescoma_skPotrebujete skrášliť svoju kuchyňu, prípadne obohatiť ponuku vášho kuchynského náradia? S produktami internetového obchodu Tescoma to pôjde samo. Napriek tomu, máme pre vás pár typov, ako vhodne doplniť sadu kuchynských príborov alebo pomocníka na porciovanie jedál.

Základom každej domácnosti sú kvalitné jedálenské príbory. Práve tie dokážu zlepšiť nielen pôžitok s nového jedla, ale taktiež vylepšia dojem z vašej kuchyne. Príbor musí majiteľovi proste sadnúť – vzhľadom, hmotnosťou a aj tvarom. Práve preto ponúka Tescoma príbory z ktorých si vyberie naozaj každý. Vyberať môžete zo sady Classic, v prípade ak hľadáte zaoblenejší tvar príboru, správnou voľbou pre vás bude sada Scarlett. Naopak, rada Banquet sa vyznačuje kvalitnou nerezovou oceľou a dostupnými cenami. Neváhajte a zvýšte si chuť do jedla objednaním nových príborov.

tescoma_sk
 

Čo sa týka kuchyne, ani u vás nemôžu chýbať kvalitné kuchynské nože, ktoré vám pomôžu pripraviť jedlo jednoducho a na vysokej úrovni. Chýba vám kvalitná nehrdzavejúca oceľ, prípadne ergonomická rukoväť? Práve to sú nože Cosmo, Presto TonePresto Bianco – nože s chytrými zlepšeniami. Každý z nich má okrem kvalitných čepelí aj niečo navyše. Nože Cosmo majú špeciálnu rukoväť, ktorá sa nešmýka, nože zo sady Presto sú potiahnuté tenkou plastovou vrstvou, ktorá sa snaží udržiavať v jedle maximum vitamínov. Pre náročnejších (profi) kuchárov sú na výber nože Home ProfiAzza.

Tak neváhajte a využite eshop Tescoma k nákupu nových vecí do vašej kuchyne, prípadne domácnosti. Ponuka sortimentu je na vysokej úrovni, navyše sa blíži obdobie nových vychytávok, stačí navštíviť iba stránky tohto internetového obchodu a nájsť produkty podľa vášho gusta.

Tags:

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.