Včas signalizuje, aby Vás nezměřili

Tentoraz tu mám opäť český spam. Snaží sa cieliť na vodičov motorových vozidiel a najmä na tých, čo sa radi vozia trochu rýchlejšie. A občas musia za svoju vášeň platiť. Ak podľahnete tomuto reklamnému mailu, tiež zaplatíte.

Okrem nemeckých diaľníc je v celej Európe obmedzená rýchlosť jazdy na cestách a diaľniciach. Oficiálne pre zníženie rizika nehôd a následných úrazov. Kto ale nie je holobriadok, tak si pamätá, kedy boli obmedzenia rýchlosti zavedené. Áno, je to skutočne tak, v minulosti nebola rýchlosť na cestách mimo obce obmedzovaná. Stalo sa tak až v sedemdesiatych rokoch dvadsiateho storočia, v čase prvej ropnej krízy. Vlády chceli znížením rýchlosti na cestách znížiť spotrebu áut a tým nároky na dovoz drahej ropy.

No ale poďme k tomu českému spamu:

**************

Víte, že existuje prostředek, který včas zjistí, kde měří policie?
Pokud nevíte, pak potřebujete V7 detektor radarů a laserů, který už na vzdálenost 2.500 metrů signalizuje, že bude měřena Vaše rychlost!
– Taková vzdálenost už stačí k tomu, aby jste mohl zpomalit a předejít tak i na evropské poměry vysoké pokutě!
– Víckrát už nemusíte peníze uložené na dovolenou dávat za pokuty kvůli radarům ukrytým za keřem nebo za zdí.
– Účinně se můžete bránit proti stovkám radarů, které jsou v Čechách denně v činnosti.
– Víckrát už Vás nemusí bolet hlava, kvůli dopravním značkám, které u cesty zapoměli cestáři.

aniradar

Teď pouze za 1.990 Kč!
Firmám, které mají DIČ s 0% DPH: za 1.567 Kč!
Nejlepším legálním řešením, jak se vyhnout pokutám za rychlou jízdu, je používání
V7 detektoru radarů a laserů,
který teď dáme s dvojitou garancí!
  • 1. Garance nejlepší ceny v zemi: pokud dokážete ten samý výrobek v originálním balení od výrobce, s garancí , do 15 dnů po nákupu koupit levněji u českého prodejce, mi ho od Vás odkoupíme!
  • 2. 1 rok garance od výrobce.
Nezávisle na tom nechceme nikoho navádět, aby překračoval pravidla. Antiradar a antilaser V7 v mnoha případech učiní bezpečnějším Vaši jízdu, neboť nemusíte stále očima sledovat tachometr nebo policisty.

**************

Nezávisle od toho, že ako všetky dočasné opatrenia, aj obmedzenie rýchlosti jazdy na cestách ostalo trvale v platnosti ako nástroj buzerácie občanov a zdroj príjmov vlády, je treba si pred nákupom podobného zariadenia dať veľký pozor.

V mnohých štátoch je používanie takéhoto zariadenia prísne zakázané. Vo Švajčiarsku by ste mali veľký problém aj s navigáciou, v ktorej máte zapnutú signalizáciu stacionárnych radarov. Ja viem, že je to opäť arogancia moci, ale momentálne s tým nevieme nič spraviť.

A tak nákup antiradaru sa vám môže predražiť, aj u nás. Najprv zaplatíte za antiradar a potom mastnú pokutu za jeho používanie. Jediný, kto na tom získa, je odosielateľ tohto spamu, zarábajúci na neznalosti vodičov a na ich snahe jazdiť všade a vždy a rýchlo.

Patríte k nim?

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.