DVR kamera do auta s nočným videním

V záplave spamov v angličtine, ktoré tento týždeň plnia naše mailové schránky tváriac sa, že ide o náš nedoručený mail, ktorý sme niekomu sami posielali, sa objavil opäť jeden v našom jazyku. O to viac zamrzí, že ponúka celkom užitočnú vecičku, ktorá vás môže ochrániť.


DVR kamera do auta s nočným videním sa stáva čoraz bežnejšou súčasťou výbavy nie len osobných automobilov. Nahrávanie situácie pred vaším autom totiž môže pomôcť objasniť nejednu kolíziu na ceste a dokázať, že nie vy ste spôsobili nehodu. Navyše sa jedná o lacnú záležitosť, takže si ju kupuje čoraz viacej motoristov.

Keďže však DVD kamery zažívajú na našom trhu boom, nečudo, že sa nájdu firmy či osoby, ktoré ich cez internet predávajú za ceny dvoj až trojnásobné, než býva zvykom. A ako je na tom tento spam s odosielateľom „somnajlacnejsi.sk“ ?


logo ikon
87. správa, 2014. Január 17.
DVR kamera do auta s nočným videním, 19€
19 € ajanlat1
Hodnota:
45 €
zľava:
58%
úspora:
26 €
Obdaruj svojich priateľov
Balenie obsahuje: - 1 ks DVR kamera do auta - 1 ks držiak s prísavkou na sklo - 1 ks USB kábel - 1 ks autonabíjčka - donáška do domu
GripGo držiak do auta na telefón, GPS a tablet, 5€
5 € ajanlat2
Hodnota:
15 €
zľava:
67%
úspora:
10 €
Obdaruj svojich priateľov
Balenie obsahuje: - 1 ks GripGo držiak - donáška do domu
» odhlásiť

Cena po zľave je asi objektívna, ale to nič nemení na tom, že je to spam, teda ponuka nedovoleným spôsobom. Navyše sa nedozviete zo spamu, aké rozlíšenie má kamera, aký uhol záberu, aké karty podporuje, aké záznamy a koľko sa ich na ňu zmestí a to nehovorím o chybách a preklepoch v spamovej ponuke.

Ak máte záujem o takúto kameru do auta, rozhodne si ju kúpte u seriózneho obchodníka, kde dostanete k nej nie len podrobné informácie, návod na použitie, ale aj záruku v prípade, že sa vám tento čínsky výrobok pokazí.

Odkazy som zo spamu samozrejme odstránil.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.