V novom roku zlavy do 50% na reklamu

Tomu hovorím drzosť. Posielať nevyžiadanú reklamu s ponukou na rozosielanie nevyžiadanej reklamy! Posiela ju „Servis Centrum < interspire@interspire.sk >„. V tej firme sú buď padnutí na hlavu alebo totálne drzí ignoranti. Nič, čo by nenapravila basebollka 😉 Hneď začiatkom nového roka mailové schránky zaplavil spam s ponukou spamu. Aké štýlové od spamerskej firmy.


Keď kšefty nejdú, treba spraviť akciu a nejako zákazníkom zdôvodniť zníženie inak neadekvátne vysokej ceny. Napríklad tým, že začal nový rok. Aké originálne 😀

Tento raz sa celý spam zmestil do obrázka:

Nezobrazil  sa vam e-mail správne ?
Nenačítalo vám obrázky ? Kliknite SEM

Adresovane: info@domena.sk. Odosielatelom mailu nie je firma uvedena v obsahu reklamy. Toto obchodne oznamenie (newsletter) bolo zaslane na zaklade registracie na niektorom z nasich webov (forum.pohlad.sk alebo games.pohlad.sk), kde registraciou suhlasite s prijmanim newsletteru, resp. obchodneho oznamenia. Odhlasenie mozete uskutocnit prihlasenim sa na uvedene weby s prislusnym loginom a heslom, alebo priamo kliknutim na tento link: Unsubscribe me from this list. Ak ste zabudli prihlasovacie udaje alebo bol vas mail zneuzity napiste na admin@pohlad.sk. V pripade ze vas sprava obtazovala, vopred sa ospravedlnujeme.

Ako smiešne pôsobí ospravedlnenie na konci spamu, ktorým sa spamerská firma dištancuje od ponuky na spam 😀

Samozrejme som linky zo spamu odstránil, ako vždy.

Dajte si pozor, ak by ste inklinovali k takejto ponuke. Iba čo svojich potenciálnych zákazníkov naštvete, keď dostanú medzi inými nevyžiadanými ponukami aj tú od vás, poslanú takouto spamerskou firmou. Zaradia vás medzi neserióznych podnikateľov a začnú ignorovať aj vaše seriózne a legálne ponuky.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.