Reklama na spam

Nevyžiadaná reklama nás bombarduje doslova na každom kroku. A keď sa nám podarí nastaviť spamfilter, tak prídu odosielatelia spamu s novým spôsobom, ako pretlačiť svoju ponuku do našej mailovej schránky. Tento týždeň som dostal spam na spam. Áno, čítate správne, od odosielateľa „Servisná správa <interspire@interspire.sk>“ prišiel spam na posielanie spamu.

S podtitulom Oslovte 250 000 Slovákov alebo Čechov mailom ponúka možnosť napísať akúkoľvek hovadinu štvrťmiliónu nešťastníkov. Chcete svojich potenciálnych zákazníkov naštvať a znechutiť im svoj možno vynikajúci výrobok? Pošlite im spam pomocou tejto firmy a máte zaručené miesto na Úrade práce.

Začiatok spamu:

Nezobrazil sa vam e-mail správne ? Nenačítalo vám obrázky ? Kliknite SEM

Privedieme vám návštevníkov webu NAJRÝCHLEJŠIE Privedieme vám návštevníkov webu v NAJVYŠŠOM POČTE

Čo je to Hromadný mailing ?
- reklamný produkt, ktorý odosiela Vašu správu ako newsletter našim registrovaným užívateľom

Kto sú príjemcovia správ ?
- sú to užívatelia registrovaní na našich weboch, ako aj užívatelia v rámci SK a CZ databáz firiem a všeobecných kontaktov získaných legálnou cestou

Je to legálne ?
- príjemcovia správ sú oboznámení so zasielaním newsletterov; pokiaľ so zasielaním nesúhlasia, môžu sa odhlásiť jediným kliknutím, alebo to urobí na žiadosť náš administrátor

Vytvorenie profesionálneho HTML grafického návrhu reklamnej správy ZDARMA Absolútny prehľad nad práve prebiehajúcou kampaňou + štatistické údaje

O nič sa nemusíte starať. Stačí nám link na stránku, ktorú chcete propagovať, a o ostatné sa postarajú naši kóderi a grafici. Do 24 hodín máte vytvorený kvalitný HTML formát správy, ktorá sa týmto v reklamnej kampani stane pútavou a neprehliadnuteľnou.

Cena jedného reklamného e-mailu je približne 0,0006 €
Počet mailov v databázach 280 000
Informujte sa na ponuku programov a ceny

www-linkodstraneny-sk

Adresovane: info@domena.sk. Odosielatelom mailu nie je firma uvedena v obsahu reklamy. Toto obchodne oznamenie (newsletter) bolo zaslane na zaklade registracie na niektorom z nasich webov (forum.pohlad.sk alebo games.pohlad.sk), kde registraciou suhlasite s prijmanim newsletteru, resp. obchodneho oznamenia. Odhlasenie mozete uskutocnit prihlasenim sa na uvedene weby s prislusnym loginom a heslom, alebo priamo kliknutim na tento link: Unsubscribe me from this list. Ak ste zabudli prihlasovacie udaje alebo bol vas mail zneuzity napiste na admin@pohlad.sk. V pripade ze vas sprava obtazovala, vopred sa ospravedlnujeme.

Koniec spamu.

Linky som zo spamu odstránil.

Klasické žvásty, že oni nie sú spameri a že sa ospravedlňujú.

Skúsenosti ukazujú, že firmy využívajúce spamovanie svojich budúcich zákazníkov o svojich zákazníkov prichádzajú. Ľudia neradi nakupujú od firiem, ktoré ich obťažujú. Tento nezákonný postup môže fungovať v anglicky hovoriacich krajinách, kde sú miliardy ľudí a aj pri minimálnej miere preklikov sa vždy nájde nejaký hlupák, ktorý sa nechá nachytať. Ovšem u nás je počet ľudí obmedzený a počet solventných ešte obmedzenejší.

Súčasne by som chcel firmu, posielajúcu tieto spamy, poprosiť, nech neprestávajú so spamovaním mojej mailovej schránky, pretože potrebujem materiál na túto stránku a chcem aj naďalej informovať slušných ľudí o nečestných praktikách podvodníkov.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.