Nové a perspektívne bývanie v Bratislave

finep_sk_nahledovySpoločnosť Finep ponúka nové a perspektívne bývanie v hlavnom mesta Slovenska. Táto spoločnosť získala na trhu už množstvo ocenení, dala by sa označiť za veterána. V Českej republike pôsobí už 19 rokov, na Slovensku o 11 menej. Práve za toto obdobie Finep predal viac ako 8000 nových bytov, na požiadavky zákazníkov sa kladie veľký dôraz. Pracovníci sú ochotní vypočuť prosby zákazníkov, čo sa týka nielen vzhľadu, ale aj vybavenia bytov.

Teraz je v ponuke predaj bytov Bratislava a lokalita, v ktorej by si mal prísť na svoje aj ten najnáročnejší zákazník. O čo sa jedná? Ak nepoznáte lokalitu Jégeho alej, tak práve teraz máte jedinečnú možnosť to zmeniť. Jégeho alej sa nachádza v bratislavskom Ružinove, túto lokalitu zdobí predovšetkým rýchla dostupnosť do centra. Cesta do jadra mesta trvá iba 12 minút spojom mestskej hromadnej dopravy. Vďaka svojej polohe je Jégeho alej tichá štvrť, obklopená zeleňou. Samotnú ulicu tvorí hustá alej, lemovaná vysokými stromami.

finep_sk

V blízkosti sa nachádza hlavná križovatka Trnavské mýto, ale aj mnoho obchodných sietí a možnosť športového vyžitia. Navyše, jedná sa o štvrť, kde žijú prevažne rodiny s malými deťmi. Preto neváhajte a využite možnosť kúpiť tieto byty v Bratislave Ružinov.

finep_sk

Čo tieto nové byty v Bratislave zahŕňajú? Skvelá občianska vybavenosť, výhodné poistenie a predajný a hypotekárny servis. Projekt Jégeho alej znamená 20 podlažný bytový dom, pričom máte na výber až zo 190 apartmánov a bytov. Veľkosti bytov sú rôzne – od 33 m2 až po 114 m2. V ponuke sú byty 1+kk až 4+kk. Treba dodať, že projekt Jégeho alej mal výborný ohlas najmä vďaka vynikajúcej lokalite a občianskej vybavenosti.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.