Zvýšte svoj pracovný výkon

Nie každý sa môže pochváliť dobrým pracovným miestom. Niekto prácu považuje za hotové utrpenie a chodí tam len kvôli zárobku. Ak viete, že váš výkon v poslednej dobe trošku pokrivkáva, ale aj napriek tomu chcete byť rovnako dobrý, ako predtým, poradíme vám, ako ho zvýšiť.

Žiadne sociálne siete

Neviete si bez nich predstaviť ani jeden deň? Práve v tom je ten najväčší problém. Pri práci na počítači v kancelárii, ale aj pri vymieňaní laserových tonerov myslíme na to, či naša kamarátka nepridala novú fotku šiat, ktoré si už dávnejšie chcela kúpiť. Vyhýbajte sa sociálnym sieťam a sústreďte sa len na prácu.

Prechádzky v prírode

Po odchode z práce si choďte vyvetrať hlavu do prírody. Čerstvý vzduch, vôňa prírody, štebot vtáctva, ale aj to neuveriteľné ticho nájdete len a len v prírode. Ak vás čaká dôležitý deň v práci a viete, že potrebujete podať výkon na 120%, neváhajte.

LCD obrazovka

Prácou sa po odchode nezaoberajte

Ak máte menšie problémy v práci a potrebujete ich vyriešiť, riešte ich len v práci a nenoste si ich domov. Možno vás to bude lákať, nakoľko v práci ušetríte čas a budete sa môcť venovať ďalším veciam. Uvedomte si ale, že váš organizmus potrebuje oddych. Vytlačiť faktúry, dorobiť objednávky a kúpiť tonery do tlačiarne spravíte nasledujúci deň.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.