Spamové dvojčatá

Poznáte siamské dvojčatá? Iste poznáte aj „obyčajné“ jednovaječné dvojčatá. Ale spamové? Tak vám ich predstavím. Ozaj, Hovoríte anglicky? Ste prijatí! Teda podľa týchto spamov, o ktorých budem dnes písať.


A prečo dvojčatá? No preto, že najprv všetky moje mailové schránky zaplnila slovenská verzia spamu, ponúkajúca prácu a hneď po nej aj česká. Musím byť bohovsky dobrý, keď sa o mňa tak trhajú 😉 Tak ako v iných podvodných emailoch, odosielateľom je žena, v tomto prípade Martina Hedviga .

A tu je už ten prvý spam:


Zdravím!

Ak hovoríte po anglicky a ešte jedným jazykom, je možné, že na vás čaká bohatstvo!

Momentálne stovky spoločností hľadajú ľudí, ktorí hovoria dvoma jazykmi. Nezáleží na tom, akým jazykom hovoríte, stačí, že hovoríte po anglicky a ešte aspoň jedným jazykom a k dispozícii budete mať dostatok práce.

Kliknite tu a uchádzajte sa o túto pozíciu!

Po tom, ako sa prihlásite, vám ukážeme, ako môžete začať už za 5 minút alebo menej…i keď nemáte žiadne predošlé skúsenosti, napriek tomu môžete ihneď začať zarábať!

Budete si môcť nájsť prácu na polovičný úväzok, na dohodu alebo aj prácu na plný úväzok. Mnoho týchto pozícii budete môcť vykonávať z domu alebo kdekoľvek kde budete mať pripojenie na internet.

Môžete dostať zaplatené prostredníctvom Paypal, šekom alebo bankovým vkladom, bežne ihneď po tom, ako dokončíte prácu!

Tu sa môžete uchádzať o túto prácu!

S pozdravom,
Martina Hedviga

Click here to unsubscribe

Hneď, ako som opustil spamový kôš svojho programu na správu emailov, už ma oslovila iná dáma, Barbora Vojáčková a mala pre mňa takúto výhodnú ponuku práce:


Dobrý den!

jestliže mluvíte anglicky a ještě jedním dalším jazykem, pak možná máte opravdový poklad!
Právě teď stovky různých společností hledají lidi hovořící alespoň dvěma jazyky. Nezáleží na tom, který jazyk je tím Vaším. Jestliže mluvíte anglicky a ještě alespoň jedním dalším jazykem, pak máme pro Vás spoustu práce.

O toto pracovní místo můžete zažádat kliknutím sem!

Až se zaregistrujete, podrobně Vám vysvětlíme, jak můžete za pouhých 5 minut nebo ještě dříve začít pracovat… i když třeba nemáte žádné předchozí zkušenosti, i tak budete možná moci začít ihned vydělávat peníze!
Budete mít možnost najít si práci na částečný úvazek, na dohodu o provedení práce, a dokonce i na plný úvazek. Mnohá tato pracovní místa zvládnete vykonávat z domova nebo odkudkoli, kde máte připojení na internet.

Můžete si nechat platit přes Paypal, šekem nebo bankovním převodem, a to často třeba i ihned po dokončení zakázky!

O práci můžete zažádat zde!

S upřímnou úctou,
Barbora Vojáčková

[]
Click here to unsubscribe

To je, čo? Nič nemusíte vedieť, nikoho nezaujímajú vaše skúsenosti, stačí že meliete jazykom anglicky a ešte hocijak inak. A máte prácu! Ako tá ženská, čo mi dnes ponúkala super zľavu na mobilný paušál a nejak nevedela pochopiť, že keď za polovicu, tak za polovicu toho, čo platím teraz. A nejak jej to nevychádzalo, jej supervýhodná ponuka bola vždy dvojnásobná ako moje súčasné faktúry. Bola dosť ťažko chápavá, ale na jedno počula. To vtedy, keď som sa jej opýtal, či je hovor nahrávaný a aby vymazali moje číslo z databázy, lebo ich nahlásim úradom. Strašne mala naponáhlo a rýchlo sa rozlúčila. Skôr, než som sa ja rozčúlil.

Chápem, že každý hľadá prácu, ale otravovať pri tom druhých ľudí? Kto je toto ochotný pripustiť, musí byť ochotní prijímať nadávky od ľudí, ktorí od nich nič nechcú, nič si nepýtali a nikdy nedali súhlas k spamovaniu.

Na hrubé vreco hrubú záplatu.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.