Objav jedine mozne riesenie pre okamzitu erekciu

Peter Novák má starosť o našu mužnosť a posiela nám spam, kde sa nám snaží predať „čosi“, čo našu mužnosť zlepší. By ma zaujímalo, prečo si myslí, že by som také niečo potreboval? Že by jeho vlastná skúsenosť?


Na Slovensku koluje jeden vtip, podľa ktorého neexistuje impotentný muž, len lenivé ženy. Takže tu by si nič také predávať ani nemuselo.

Spam začína tu:

OKAMŽITÚ erekciu VŽDY, KEĎ SA VÁM ZACHCE MILOVAŤ SA, tak na ČO ČAKÁTE?
3Pshsht! Pre obrovskú a impozantnú erekciu! Nikdy viac už nesklamete!

Ešte oveľa viac informácií môžeš nájsť na stránke:man-power Dnes to všetko môžete získať! Ăno, erekcia pevná, ako ocel’,trvaláokamžite, bez čakania, kedykol’vek sa Vám zachce. Môžete sa zase milovať hneď potom, ako ste mali ejakuláciu. Ako je to možné? Vďaka výnimočnému britskému vynálezu Pshsht!

Informácie, zľavy »

Na získanie zľavy, ktorá je pre teba rezervovaná, nezabudni uviesť nasledujúci promočný kód: K0155

Koniec spamu

Linky som samozrejme zo spamu odstránil, takže tu si nič neobjednáte 😉 Tento text je tu len preto, aby vás informoval, ako sa vás snažia obchodníci nalákať na kúpu vrajZaručených prípravkov. Každý chce vaše dobro, teda peniaze. Takže si na ne dávajte pozor 😉

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.