Dôležité informácie o vianočnom servise a dodacích termínoch

Je to strašné, ale čím ďalej sa medzi spamerov zaraďujú aj firmy, ktoré sme považovali za seriózne. Dnes moju mailovú schránku zahltila skupina spamov od odosielateľa „Fotolab noreply@newsletter.photoprintit.de“. Nikdy som si u nich fotky neobjednával, ani to neplánujem a po tomto spame to ani nikomu nedoporučím.


V podstate mi je úplne u ***, ako si oni poradia s vianočným servisom a koľko santaklausov si na to požičajú.

Spam začína tu:

Dobrý deň,

chceli by sme Vás informovať o našich novinkách,o špeciálnych termínoch vianočného doručovania Vašich fotodarčekov a o našom servise pre Vás.

Prečítajte si to najdôležitejšie:
1. Naše vianočné dodacie termíny
2. Rozširovanie nášho sortimentu o nové fotoprodukty
3. Nový objednávkový softvér a aplikácia pre smartfóny a tablety
4. Zákaznícka infolinka
5. 100% garancia spokojnosti
6. Dôležité servisné informácie

Tešíme sa na Vašu objednávku a sľubujeme včasné a kvalitné vyhotovenie.
Prajeme príjemné predvianočné chvíle,
Fotolab.skšpecialista na vaše fotografie

1. Naše vianočné dodacie termíny

Na našej webovej stránke fotolab.sk nájdete v nasledujúcich dňoch vždy zaktualizované dodacie termíny platné počas predvianočného obdobia. Aby ste Vaše fotoprodukty obdržali ešte pred Vianocami a mohli tak potešiť Vašich blízkych pekným darčekom, odporúčame nenechávať si objednávku na poslednú chvíľu a držať sa hraničných termínov uvedených nižšie. Dôležité: prípadné posunutie či zmenu dodacích termínov môžete v nasledujúcich dňoch sledovať priamo na stránke >>

Do 18. decembra môžete objednať:
digitálne fotografie do rozmeru 13×18 cm

Do 17. decembra môžete objednať:
všetky fotoknihy vytlačené digitálne a na lesklom papieri (okrem formátu XXL a fotopapiera); všetky fotokalendáre (okrem formátu A2 na fotopapieri); foto na plátno, koláže, veľké formáty na fotopapieri do 50×75 cm; fotodarčeky ako keramické hrnčeky, puzzle a plyšové hračky, textilné fotoprodukty, prémiový obal na Váš smartphone.

Do 12. decembra môžete objednať:
fotoknihy na fotopapieri a fotoknihy XXL; kalendár A2 na fotopapieri; fotoobrazy pod akrylátový sklom, na hliníkovej a penovej platni, galleri print; puzzle Ravensburger; latte hrnčeky; obal na tablet; vankúše s obojstrannou potlačou.

Pokiaľ ste Váš fotoprodukt nenašli v zozname platí, že
1. produkty so štandardným dodacím termínom 5 prac. dní odporúčame objednať najneskôr do 17.12.
2. produkty so štandardným dodacím termínom 10-15 prac. dní odporúčame objednať najneskôr do 12.12.

Uvedené termíny sú iba odporúčané. Pri neskoršom termíne objednávky Vám môžu, ale aj nemusia byť fotoprodukty doručené do Vianoc. Takisto sa tieto termíny týkajú len online objednávok pri vyzdvihnutí na predajni alebo zberni Fotolab. Neplatia pri doručení zákazky poštou.

……………………………………………………………………………………………………………………….

2. Rozširovanie nášho sortimentu o nové fotoprodukty

Úplné novinky nájdete na našej internetovej stránke v sekcii Fotodarčeky. Nezaspali sme na vavrínoch a chceme Vás stále prekvapovať. Najnovšie máme pre Vás prémiové obaly na iPhone, či na Samsung Galaxy. Vašu rannú dávku kávy si môžete po novom vychutnávať v malom Latte hrnčeku. Obľúbeným doplnkov Vašej sedačky sa stanú mäkučké obojstranne potlačené vankúše v nových rozmeroch. A to všetko s Vašimi vlastnými fotkami! Fotoobrazy Vám aktuálne ponúkame v nových rozmeroch a milovníkov klasických fotorámikov máme alternatívu – foto panel, s možnosťou vloženia až 6 fotografií. Všetky tieto produkty sú dostupné iba pri internetovej objednávke.

……………………………………………………………………………………………………………………….

3. Nový objednávkový softvér a aplikácia pre smartfóny a tablety

Na našej stránke je od leta bezplatne na stiahnutie nová verzia objednávkového softvéru s množstvom nových funkcií a produktov. Jednou z hlavných noviniek je môžnosť vkladania vlastných videí do Vašej fotoknihy. CEWE FOTOKNIHU ponúkame v nových formátoch a už aj s lesklým povrchom, na matnom aj lesklom fotopapieri. Každú chvíľu pridávame veľa nových dizajnov, pozadí a clipartov pre ešte viac možností. Množstvo tematických pozadí a motívov nájdete aj pre produkty ako Fotopohľadnice či Fotokalendáre. Môžete si vybrať z tém ako Vianoce, narodeniny, narodenie dieťatka, výročie, svadba, Veľká noc a množstvo iných. Stiahnite si poslednú verziu softvéru >>

Pre tablety a smartfóny máme celkom novú aplikáciu na jednoduchú objednávku fotiek, CEWE FOTOKNIHY, kalendárov a pohľadníc. Stahujte v Google play alebo App Store >>

……………………………………………………………………………………………………………………….

4. Zákaznícka infolinka

Naša zákaznícka infolinka je Vám k dispozícii denne od 8:00 až do 22:00 hod. na telefónnom čísle 02/ 6820 4415. Vaše otázky môžete zasielať aj na digital@cewecolor.sk. Na uvedenom telefónnom čísle sa môžete informovať o stave Vašej zákazky. Poradia Vám s objednávkou alebo poskytnú iné informácie ohľadne našich fotoproduktov.

……………………………………………………………………………………………………………………….

5. 100% garancia spokojnosti

Pre nás je vždy najdôležitejšia Vaša spokojnosť. Preto za Vašu zákazku zaplatíte až vtedy, keď ste s ňou 100% spokojný. Nezabudnite si ju skontrolovať hneď pri vyzdvihnutí. Pri oprávnených reklamáciách Vám Vašu objednávku vyhotovíme nanovo a bezplatne. Viac informácií Vám poskytnú na našej zákazníckej linke na 02/ 6820 4415

……………………………………………………………………………………………………………………….

6. Dôležité servisné informácie

Zľavové kupóny
Práve v tomto období sa najviac využívajú kupóny z našej stránky alebo e-mailových ponúk. Takto je to najjednoduchšie: skopírujte kód, aby ste sa nepomýlili pri opisovaní a vložte ho do príslušnej kolonky priamo pri online objednávke. Postup na použitie kupónov nájdete aj na www.fotolab.sk/kupony alebo sa informujte telefonicky na našej zákazníckej linke.

Pomoc a FAQ
Na veľa otázok ohľadne našich produktov, objednávky a dodania, ako aj ohľadne Vášho konta Vám zodpovieme na našej stránke. Prečítajte si naše rady a tipy vo FAQ >>

Váš Gmail
Google zmenil vzhľad Vašej e-mailovej schránky. Vaše e-maily sú automaticky triedené a newslettre, ktoré Vám zasielame, rovnako ako aj dôležité infomaily o potvrdení Vašej objednávky alebo o vyhotovení Vašej objednávky padajú do priečinku „Propagácie“/ „Promotions“. Nepremeškajte žiadne naše akcie alebo dôležité informácie o Vašej zákazke!

Takto jednoducho to viete zmeniť:
1. Kliknite vo Vašej e-mailovej schránke na kategóriu „Propagácie“.
2. Pretiahnite jeden newsletter od fotolab.sk z priečinka „Proagácie“ do Vašej hlavnej schránky.
3. Potvrďte Váš úkon a nasledujúce newslettre sa Vám budú už stále zobrazovať vo Vašom hlavnom mailovom  priečinku.

Skontrolujte si, či naše správy nenájdete medzi spamom. Systém ich totiž generuje automaticky a google ich môže vyhodnotiť aj ako nevyžiadanú poštu.

Buďte stále v obraze a objednajte si zasielanie našich newsletterov. Každý novo-zaregistrovaný dostane ako darček zľavové kupóny na Vašu objednávku. Prihláste sa teraz >>

 

V pripade otazok nas kontaktujte na:
Telefon: +421 2 6820 4415
E-Mail: digital@cewecolor.skInformacny spravodaj:
Tento informacny spravodaj ste obdrzali na zaklade Vasho suhlasu pri registracii na internetovych strankach poskytovatela tejto sluzby. V pripade, ze si nezelate zasielanie informacneho spravodaja, kliknite, prosim, na nasledovnu linku: Odhlasit…

Koniec spamu.

Silne pochybujem, že by som si registroval všetky emaily, na ktoré ste mi tento spam poslali, milý Fotolab, vo vašej službe. Pretože papierové fotky nepoužívam už naozaj dlhé roky…

Ozaj, všimli ste si, že Fotolab nerobí len fotky a fotoknihy, ale v podstate všetko? Urobili z firmy malý obchodný dom, snažia sa predávať hocičo, len nech sú nejaké tržby. Aj u nás v meste sme mali takého pána podnikateľa, už ani nezdravil bývalých známych. Z malej predajne urobil veľký obchodný dom, predával všetko a dnes už v obchode spáva. Prišiel totiž o byt, nepredáva takmer nič a je rád, že žije.

Ale odbočil som. Teraz, v decembri, chodí toľko spamov, že ich ani spamfilter nestačí odchytávať. Všetci chcú vaše peniaze, dávajte si pozor.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.