Limuzína z Rumunska

Vyrobiť limuzínu môžete prakticky z akéhokoľvek auta. Stačí karosériu rozrezať za prednými sedadlami, do podvozku vložiť pevné koľajnice, navariť plechy a prípadne doplniť nejaké dvere z iného auta. A máte predĺženú limuzínu, do ktorej sa vám môže zmestiť okrem baru a bazéna aj kopa iných maličkostí. A musíte dúfať, že pôvodný motor si s tým poradí.


Asi podobne sa inšpirovali 23 rumunských študentov, ktorí vedomí si toho, že musia robiť s tým, čo majú k dispozícii, vzalo za základ svojej prestavby najlepšie rumunské auto, Dáciu Duster. Ich limuzína vyzerá takto:

duster

A jazdí takto:

V tejto pojazdnej kancelárii nájdete aj wifi, 3G router, konferenčný stolík, tablet, tv a dokonca aj chladničku a prestavba trvala 4 mesiace. Nevieme, koľko to celé stálo a aké je praktická použiteľnosť v bežnom živote, no 15 študentov z pôvodnej zostavy vďaka prezentácii tohto diela získalo zamestnanie v Renault Technologie Romania.

A len tak mimochodom, všimne si kvalitu rumunskej diaľnice na videu 😉

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.