Zdravie a krása prirodzene

Už to tak býva každý rok, že v magazínoch pred sviatkami je spústa receptov na všelijaké dobroty a po sviatkoch sa začínajú objavovať zaručené recepty na schudnutie. Aspoň že spamy nechodia s receptami, zato zaručených prípravkov, ktoré vás schudnú bez vašej námahy, je neúrekom. Už len čakám, ktorý sa objaví prvý taký, že pri tom chudnutí ani nemusíte byť 😀


Už sme tu dlho nemali spam, ktorý by ponúkal ciblaction, zázrak prírody na chudnutie. Opäť je jeho odosielateľom ad@arenabonus.com, tentoraz je ale podpísaná Zuzana Marková. A čo nám Zuzka píše?

začiatok spamu:

Áno, milá zákazníčka!
Schudnite 7 kíl za 7 dní
(-1 kg, do 24 hodín) bez námahy tak, že nepriberiete späť ani gram!
Výsledok je taký, ako pri odsatiu tuku –
100 % GARANCIA
• Bez odtučňovacej kúry • Bez liekov
• Bez námahy • L’ahko • Bezpečne
• Bez operatívneho zákroku
• Bez vedľajších účinkov • Bez kontraindikácií
• Bez recidívy Zbraň proti celulitíde, teraz už aj v Európe! Na čo ešte čakáte? Objednate svoju kúru CIBLACTION A37!

Aby ste si mohla uplatniť zľavu, nezabudnite uviesť nasledujúci promočný kód: K0163

 

AKO TO FUNGUJE?
Kapsula CIBLACTION A37 je citlivá na hormóny a pôsobí na lipolýzu. Sústreďuje sa na 11 strategických bodov (proti ’’uskladnenému’’ tuku). Pôsobí po dobu 24 hodín a plnou rýchlosťou rozpustí tuk tam, kde to je potrebné. V páse, na pažiach, stehnách, zadku. S Ciblaction A37 je schudnutie 7 kilogramov za 7 dní detskou hračkou. Ktokoľvek je toho schopný. Je známe, že v Spojených štátoch aj ľuďom s najväčšou nadváhou, ktorí mali viac ako 300 kg nadváhu, poklesla chuť do jedla, a po nadváhe, celulitíde alebo tehotenských striách nie sú ani stopy!

24 OKAMŽITÝCH ÚČINKOV, VEDECKY DOKÁZANÝCH

Niektoré z nich:

1. Za rekordnú dobu zruší nadváhu
2. Rozdrví nahromadený a usadený tuk v tele
3. Je účinný proti celulitíde
4. Rozkladá tukové látky.
5. Preformuje postavu
6. Odstráni strie.
7. Svaly udržuje vo forme a tonizuje ich
8. Zjemňuje povrh kože
9. Čistí krv a obohacuje ju kyslíkom.
10. Regeneruje pokožku.
11. Zlepší náladu.
12. Za 7 dní Vám daruje nádhernú postavu
13. Posilní kĺby: zápästie, koleno, členok.
14. Zlepšuje zdravie a krásu, na celý život.

Neváhajte, objednajte ešte dnes CIBLACTION A37 na našej stránke:

Ak nemienite dostávať ďalšie e-maily tu sa môžete odhlásiť

koniec spamu.

ciblaction

No nekúpte to! Samo sa to schudne! Nič od vás nechcú. Teda okrem vašich peňazí 😀 Normálne si človek kontroluje jedálniček, dáva pozor, z akých surovín pokrmy konzumuje a potom nemusí trápiť svoju hlavu tým, ako schudnúť. A práve takýto podvodníci cielia na ľudí so slabšou vôľou, bez vytrvalosti a ponúkajú zázračné riešenia.

Keby ovšem existoval skutočne prípravok, ktorý udrží vašu váhu na ideále bez ohľadu na to, čo a koľko zjete, tak jeho vynálezca by dostal Nobelovu cenu za zdravotníctvo. No ale počuli ste už, že by ju niekomu udelili? Tak vidíte. Opäť ďalší podvod na ľudí.

Jedzte primerane, kľudne zo všetkého trocha, k tomu sa dostatočne hýbte, keď sa dá športujte a ignorujte takéto podvodné spamy. Svoje ušetrené peniaze môžete minúť napríklad na krátky výlet, spoznávať históriu alebo prírodu a pri pohybe na zdravom vzduchu si na nejaký Ciblaction ani nespomeniete.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.