Ako ochrániť svoje auto pred opotrebovaním?

vanicka-do-kufra Dnes si takmer každý myslí, že akonáhle skončí záruka, automobil sa stane nepojazdný. Je to však iba mýtus. Ak ale máte záujem ochrániť interiér automobilu pred zubom času, budete si musieť uvedomiť, že bez kvalitných vaničiek a gumených rohoží to nepôjde. Otázkou však je, kde kúpiť kvalitné rohože a vaničky do auta.

Skúste na internete

Za skúšku nič nedáte, keď si ešte pred výjazdom do kamenných predajní spravíte prehľad o internetových obchodoch, ktoré predávajú tieto komponenty. Internetové porovnávače vám porovnajú slovenské a zahraničné e-shopy podľa vami stanovených priorít. Uvidíte, že okrem dobrých rohoží a vaničiek do kufra môžete natrafiť aj na cenovo výhodné deflektory Škoda vyrobené priamo na najznámejšiu značku áut Škoda.

Kúpte si vaničky do kufra

Interiér automobilu, konkrétne kufra, ochránite práve vaničkou do kufra. Vyberajte len plastové vaničky do kufra, ktoré sú vyvýšené ideálne do výšky 4-5 cm. 4-5 cm je dostatočná výška na to, aby vám vysypaný / vyliaty obsah kufra nepoškodil poťahový materiál v interiéri automobilu. Ich veľkými výhodami sú jednoduchá inštalácia, rýchle a jednoduché čistenie, protišmykový povrch a odolnosť voči olejom a benzínu.

Plastové vaničky majú okrem týchto všetkých pozitívnych vlastností aj dlhú životnosť.

koberce-old

Kúpte si gumené rohože do auta

Neraz vstúpite do svojho auta so zablatenými topánkami, ktoré vám interiér automobilu zašpinia. Podlahu v interiéri automobilu dokážete ochrániť jedine nepriepustnými gumenými rohožami. Vyberajte si len výrobcov, ktorí si dajú záležať na výbere materiálov potrebných na výrobu kvalitných gumených rohoží do každej značky automobilu. Najväčšej popularite sa teší značka gumených rohoží Rigum. Sám výrobca hovorí, že ich popularita nezaostáva za kvalitou.

Svoje auto ochránite len kvalitným vybavením, ktoré vám dostatočne ochráni interiér. Starajte sa o interiér čo najviac ako viete. Vaše auto tak bude vyzerať mladé aj po rokoch užívania.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.