Najnovšie trendy v oblasti skladovania. Buďte o krok vpred.

Tí, ktorí skladujú vo veľkom vedia, že nie vždy je skladovanie najlacnejšou záležitosťou. Ak chcete byť o krok vpred na rozdiel od vašej konkurencie, mali by ste mať prehľad v najnovších trendoch a spôsoboch skladovania. Tí ktorí sa skladovaním zaoberajú dlhšie vedia, že najlepšou alternatívou je siahnuť vždy po možnosti, ktorá ušetrí priestor ale aj zbytočné investície.

Moderné plastové riešenie vhodné pre každý sklad

V súčasnosti je veľmi obľúbený plastový program. V skladovaní je preferovaný najmä vďaka svojej odolnosti voči mechanickému, ale aj tepelnému poškodeniu. Navyše, dnes na trhu nájdete množstvo zaujímavých prevedení, ktoré váš sklad navyše skrášlia.

Súčasťou plastového programu sú rôzne prepravky, zásuvky, pojazdné vozíky a ďalšie komponenty. Využívajú sa prevažne ako doplnkové skladovanie, ktoré je však veľmi funkčné a praktické vhodné do akéhokoľvek priestoru.

regal

Preferované sú takisto konzolové regály, ktoré slúžia na uskladnenie tyčového a plošného materiálu, nielen typických tvarov. Takéto regály je možné obsluhovať ručne alebo pomocou vysokozdvižného vozíka.

Dnešné podniky chcú viac priestoru

Veľmi populárne sú takisto možnosti, ktoré vám pomôžu zvýšiť kapacitu skladu a ušetria vám ďalší priestor. Napríklad mobilné regály dokážu zvýšiť kapacitu skladu až niekoľkonásobne. Keďže každý druhý podnik sa snaží o to, aby mal vo svojich produktoch čo najvyšší prehľad a dostatok miesta pre manipuláciu, zvažuje ďalšie možnosti. Priestor vám pomôžu zväčšiť aj medziposchodia alebo poschodové regály.

sistem

Čudovali by ste sa, koľko priestoru dokážete ušetriť, ak si zaobstaráte kvalitný regálový systém. Dnes máte možnosť nájsť množstvo prevedení regálov z ktorých nie všetky sú rovnako kvalitné. Keďže regály by vám mali slúžiť na dlhšiu dobu a mali by byť predovšetkým stabilné, vyberajte poctivo.

Každý sa snaží nájsť tie najvhodnejšie regály za rozumné ceny. Na vedomie treba brať konštrukciu a spôsob stavby regálu. Záleží aj na tom, aký typ produktu chcete skladovať. Administratívny sklad si totiž vyžaduje celkom iný typ regálov, ako napríklad sklad, kde sa skladujú ťažké kovy. Práve od toho sú tu predajcovia, ktorí by vás mali nasmerovať správnym smerom.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.