4 kroky, ako si udržať dokonalý vzťah

saty Na internete nájdete množstvo fór, v ktorých vám radia, ako si udržať zdravý dokonalý vzťah. Každý sa predsa len radí podľa seba a nedáva na rady „odborníkov“, ktorí sa tvária, akoby zjedli všetku múdrosť sveta. V nasledujúcich riadkoch sa dočítate pár rád, ktoré vám skutočne zaručia dokonalý vzťah. Skúste sa ich držať a uvidíte, že váš vzťah nepostihne žiadna kríza.

1. Buďte pozorní

Buďte k sebe pozorní. Nevrčte na seba a neriešte každú maličkosť, ktorá vám môže váš vzťah len zbytočne skomplikovať. Uvarte partnerovi kávičku, pripravte mu chutné raňajky do postele, doneste mu voľný top, ak mu je teplo. S pozornosťou určite nešetrite.

2. Hľadajte kompromis

Nastal nejaký problém? Hľadajte kompromis. Ak sa budete dookola hádať a nenájdete riešenie na situáciu, môže to vášmu vzťahu výrazne uškodiť. Napríklad ak sa chystáte do spoločnosti a vášmu priateľovi vadia veľké výstrihy na vašich šatách, oblečte si radšej nevyzývavé šaty. Spravte kompromis.

zuz

3. Odpúšťajte si

Odpúšťajte si navzájom a vyhnete sa tichej domácnosti. Hádky ku vzťahu neodmysliteľne patria, to je jasné. Prečo ale robiť rozbroje, keď k ničomu nevedú?

4. Rozprávajte sa o všetkom

Komunikujte spolu o všetkých svojich starostiach a snoch. Ak chcete ísť do prírody, oblečte si príjemnú teplákovú súpravu a vyrazte s partnerom do prírody. Samozrejme, najskôr sa ho spýtajte na názor. Nezabúdajte – musíte komunikovať!

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.