Ako sa obliekať do práce?

mikinaNájsť vhodný outfit do práce je pre mnohé ženy hotovým utrpením. Nie je dôležité, aby ste mali prehľad o moderných trendoch. Vždy sa obliekajte podľa toho, čo sa vám páči a v čom sa cítite pohodlne. Samozrejme len vtedy, keď nenatrafíte na šéfa, ktorý si potrpí na tom, aby jeho zamestnanci mali bezchybný outfit.

Ak ale nemáte šéfa, ktorý by vás sekíroval za dámske oblečenie, ktoré máte na sebe, skúste si vziať inšpirácie z nasledujúcich kombinácii.

Blúzka, sako a sukňa

Ak máte najradšej eleganciu, skúste jednoduchú kombináciu – sukňa, blúzka a sako. Najlepšia je áčková sukňa, kvetinová blúzka a jednofarebné sako. Nekombinujte kvetinky s guličkami a pásikmi. Pôsobilo by to až priveľmi rušivo. Vždy jeden druh oblečenia (blúzka alebo sako) musí byť bez akýchkoľvek vzorov a jednej farby. Ak si zvolíte namiesto saka dlhý štrikovaný sveter, nič tým nepokazíte.

Legíny a dlhšie tielko

Okrem elegantnejšieho štýlu si môžete zvoliť ten športovejší. Ženy, ktoré pracujú manuálne, ho majú najradšej. Je jednoduchý a nevyžaduje každé ráno zapínanie žehličky. Ak nemáte ešte žiadne legíny, skočte si ich kúpiť. Kvetinkové, guličkové, ale aj jednofarebné – aj na takéto typy legín môžete natrafiť. Ak vám bude v práci zima, jednoducho si na seba prehoďte mikinu.

sveter

Cez zimu noste hrubšie svetre, džínsy a pulóvre. Zabudnite na krátke topy. Tie sa vám zídu jedine vtedy, ak vám vadí mať na holom tele sveter. Pod svetre si obliekajte len bavlnené topy. Umelý materiál by vám podráždil pokožku.

Nezabúdajte na šály a čiapky. Ochránia váš krk a pokožku na hlave pred nepríjemnými mrazmi. Vyhýbajte sa lacným čínskym fejkom a radšej investujte do kvalitného značkového oblečenia. Jeden skvelý butik sa nachádza aj na internete. Volá sa Butikovo. Okrem teplejšieho zimného oblečenia ponúka aj letné oblečenie.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.