Komoda, dominantné srdce vášho bytu

Komoda je nábytkom, ktorý dnes zažíva svoj ​​veľký návrat na výslnie. Kúpte si ju aj vy, schováte do nej úplne všetko.

Nábytok, ktorý oceňovali už naše prababičky

Veľmi praktickým kusom nábytku, bez ktorého sa nezaobišli naše babičky i prababičky, je komoda z masívu. V minulosti, najmä v období socializmu, kedy sa dávala prednosť drevotrieskovému nepríliš kvalitnému nábytku, sa od používania tohto neoceniteľného kusu nábytku bohužiaľ často upúšťalo. Avšak v súčasnosti, kedy dochádza k návratu tradičnému masívnemu drevu a jeho využití v nábytkárskom priemysle, sa ku komodám ľudia stále viac vracajú a oceňujú ich praktickosť. Dovnútra komody sa zmestí veľa vecí a môžete si ich prehľadne usporiadať do rôznych šuplíkov. Všetka vaša bielizeň vďaka tomu získa príjemný a vzdušný úkryt.

Výber v rôznej farebnosti , rozmeroch aj usporiadanie

Dôležitá je estetická podoba komody, pretože svojou veľkosťou a charakterom sa stane jedným z dominantných kusov nábytku v každej miestnosti. Komoda je dnes už stálicou v našich bytoch, a preto ju nájdete v každej kolekcii nábytku. Vyberať môžete z rôznych variantov podľa vlastného náročného vkusu. K dispozícii sú rôzne farby, ale aj celkové rozmery a usporiadanie jednotlivých zásuviek, takže nájsť a vytvoriť si tú svoju vysnívanú komodu nie je žiadny veľký problém.

Farebnosť je možné prispôsobiť ostatnému nábytku i doplnkom a celkovému ladeniu bytu. Hlavným vodidlom pri voľbe samozrejme bude váš vkus. K dispozícii máte moderný štýl, ale aj koloniálny či retro variantu úložnej bielizníkovej skrine, takže na svoje si prídu vyznávači rôznych nábytkárskych štýlov. Ponúka sa niekoľko rôznych variantov driev. Páči sa vám komoda z agátu, borovice, buka, duba, ebenu či mahagónu? Všetko je možné, teraz ide len o to, ktorá vám bude najviac vyhovovať a najlepšie ladiť s vaším bytom. Proti poškodeniu sú komody povrchovo upravované, pritom si môžete vybrať buď lakovanie, alebo úpravu pomocou organického laku.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.