Mikina alebo vesta?

fashion Jeseň a jar sú obdobia, kedy je počasie v rámci dňa najviac premenlivé. Keď vyjdete z domu ráno a vraciate sa späť na poludnie, môžete riešiť celkom náročnú dilemu, čo si na seba obliecť, aby vám nebola najprv zima a neskôr zbytočne teplo. Ako skombinovať tieto protichodné požiadavky a pritom mať na sebe moderný a pohodlný odev?

Dlhý čierny kabát je možno elegantný, ale nepraktický. Je zbytočne ťažký a môžete sa v ňom aj spotiť, keď sa ukáže slniečko. Vyskúšajte kvalitný, ľahký, priedušný a zároveň teplý materiál s názvom Fleece. Fleecové oblečenie pre svoje vlastnosti získava stále viac a viac fanúšikov nielen medzi mladými ľuďmi. Dámska mikina fleece je obľúbená medzi dievčatami ako oblečenie pre voľný čas, prechádzky so psom alebo stretnutie s kamarátkami.

Športovo založení ľudia radi nosia na sebe fleecovou vestu. Pri pohybe, športe alebo pri práci na záhradke neprekáža, pritom zahreje a nie je v nej zima. Vesta má veľkú výhodu v tom, že pri pohybe sa ruky zahrievajú ďaleko viac, než zvyšok tela, ale nepotia sa. Praktické vrecká dovoľujú mať pri sebe po ruke nielen mobil a kľúče, ale aj ďalšie drobnosti. Hodí sa aj miesto bundy, ak vonku nie je veľká zima a potrebujete si odskočiť napríklad do obchodu.

fleece

Pánska mikina fleece je obľúbeným odevom nielen na voľný čas, ale aj na pracovisku, pokiaľ práve nepracujete ako klientsky pracovník banky, kde je predpísaný dress code. Stačí jedno oblečenie a fleecovú mikinu si obľúbite. Práve pre jej ľahkosť a univerzálnosť a že vám v nej bude teplo.

Fleecové mikiny a vesty pre ženy aj mužov sú vyrábané v mnohých farbách, takže sa ľahko kombinujú s iným oblečením podľa vášho vkusu. Dobre sa nosia vo všedný deň do práce a sú veľmi vhodné pre všetky voľnočasové aktivity. Športovci preferujú vesty, rovnako tak aj záhradkári a kutilovia. Fleecová mikina sa stane vaším univerzálnym a obľúbeným oblečením na každý deň.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.