Začnite podnikať v čo najkratšom čase. Ako na to?

Je štatisticky dokázané, že slovenské podnikateľské prostredie je lákavejšie pre zahraničných podnikateľov ako pre tuzemských. Ak ale máte záujem vyhnúť sa byrokratickým podmienkam na Slovensku, skúste to. Pomôže vám spoločnosť, ktorá vám urýchlene založí spoločnosť alebo predá výhodnú staršiu spoločnosť.

Novozaložené spoločnosti

Novovzniknuté spoločnosti, takzvané ready made spoločnosti, umožnia akémukoľvek podnikateľovi – začiatočníkovi dostať sa čo najrýchlejšie na trh. V čom je ich finta? Ich finta spočíva v tom, že sú založené v predstihu a po prepise mena konateľa na to vaše sa s okamžitou platnosťou stávate majiteľom. Svoje podnikanie tak môžete rozbehnúť už do niekoľkých hodín.

Ušetrite peniaze na prenájme sídla

Podnikatelia – začiatočníci v začiatkoch svojho podnikania využívajú jednu veľmi výhodnú vec, a to prenájom sídla. Prenájom sídla spoločnosti vám mesačne ušetrí až niekoľko stoviek eur. Ako podnikateľ- začiatočník takúto možnosť určite oceníte.

Staršie spoločnosti na predaj

Okrem novovzniknutých ready made spoločností si môžete vybrať staršie spoločnosti na predaj, ktoré v minulosti vyvíjali ekonomickú aktivitu. Takáto služba bude výhodná aj pre tých, ktorí svoje podnikanie plánujú ukončiť a chcú sa vyhnúť zdĺhavému procesu zrušenia spoločnosti a následnému výmazu spoločnosti z Obchodného registra.

Svoje podnikanie môžete rozbehnúť v čo najkratšom čase len s pomocou ready made spoločností alebo kúpou spoločnosti, ktorá na trhu už nejaký čas podnikala.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.