Zlé vybavenie skladových priestorov a kancelárie môže ohroziť vaše podnikanie

Keď sa podnikateľovi začne dariť, pochopiteľne sa z toho začne tešiť. Zároveň má obavy, že tento stav bude len dočasný a onedlho príde kríza, ktorá jeho dobre rozbehnutý biznis úplne zničí. Chceli by ste ale vedieť, čo by vášmu dobre rozbehnutému podnikaniu mohlo uškodiť? My vám to prezradíme.

Šetrenie na vybavení kancelárie a skladových priestorov

Každý jeden podnikateľ chce vidieť výsledky a chce, aby sa jeho zisky každý mesiac zvyšovali, pričom si vôbec neuvedomuje, že aj kvalitné vybavenie skladov a kancelárií má vplyv na zvyšovanie zisku. Ak podnikáte a pocítili ste pokles tržieb, zvážte, či by nebolo dobré, keby ste investovali a modernizovali vybavenie nielen v kancelárii, ale i v skladových priestoroch. Ak vlastníte sklad, určite v ňom máte vysokozdvižné vozíky. Vysokozdvižné vozíky potrebujú pevné montážne klietky. Tie sa nasúvajú na vidlice vysokozdvižného vozíka a je priam nevyhnutné, aby spĺňali všetky bezpečnostné opatrenia a neohrozovali tak vašich zamestnancov pracujúcich v sklade. Šetrením na vybavení skladových priestorov a kancelárií v konečnom dôsledku uškodíte len sami sebe.

Vysokozdvižný vozík je v sklade dôležitým pomocníkom

Odporúčame vám staršie stroje a súčiastky pravidelne kontrolovať. Ak máte v sklade okrem vysokozdvižných vozíkoch aj stroje Caterpillar, ktoré väčšina z vás pozná pod skratkou CAT, kontrolujte stav pneumatík, ktoré sa vedia veľmi rýchlo opotrebovávať. Odporúčame vám staré zodraté pneumatiky na týchto strojov nahradiť lepšími pneumatikami 16,9-28. Sú stabilné, trváce a sú charakteristické vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Čo sa týka vybavenia kancelárie, nemali by ste sa báť investovať do ergonomického zariadenia – do výškovo nastaviteľných stolov, ergonomických kancelárskych stoličiek, kvalitného kancelárskeho osvetlenia a samozrejme aj do kancelárskeho nábytku a výkonnej tlačiarne.

Na záver vám dáme jednu radu: Nikdy nešetrite na tom, čo má priamy vplyv na vývoj vášho biznisu.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.